Ve beklenen karar verildi… KONGREYE GİDİYORUZ!

Videoyu Aç Ve beklenen karar verildi… KONGREYE GİDİYORUZ!
A
a

Siyah-Kırmızılı kulüpte günlerdir beklenen karar dün resmen alındı. Yönetim kurulu kongreye gidiyor. Siyah-Kırmızılı kulüp, 19 Eylül’de Odunpazarı Zübeyde Hanım Kültür Sanat Merkezi’nde kongre yapacak.

Yönetim kararını verdi
Es Es’te Osman Taş ve yönetim kurulu 30 Mayıs’ta göreve gelmişti. Pinto krizi, maddi sorunlar ve sportif başarısızlık sonrası yönetim kongre kararı aldı. Bursaspor maçının ardından yönetim vakit kaybetmeden toplantı yapmış ve kongre kararı alınması yolunda fikir birliğine varmıştı. Başkan Osman Taş görevi her ne kadar bırakmak istemese de yönetim kurulu üyeleri buna yanaşmadı ve kongre kararının alınması yolunda kararını değiştirmedi.
 
İmzalar toplandı
Eskişehirspor yönetim dün akşam saatlerine kadar kongreye gidilmesi için 8 imzanın toplanmasını bekledi. Akşam 18.00 civarında ise 8 imza toplandı ve Eskişehirspor yönetimi resmi siteden kongre kararının alındığını açıkladı. Siyah-Kırmızılı kulüp 19 Eylül’de Odunpazarı Zübeyde Hanım Kültür Sanat Merkezi’nde yeni başkanını seçmeye çalışacak. Eğer bu kongrede çoğunluk sağlanmazsa kongre 26 Eylül’de yine aynı yerde yapılacak.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi