Ya o, Ya ben!

Okunma: 759
Videoyu Aç Ya o, Ya ben!
A
a

Eskişehirspor’da Teknik direktör Yücel İldiz ve Kaptan Erkan Zengin arasında kaldığı öğrenilen Eskişehirspor yönetiminin, kararı Erkan Zengin ile yolları ayırmaktan yana kullandığı iddia ediliyor.

Eskişehirspor’da Kaptan Erkan Zengin ile yolların ayrılmasının arkasında, yönetime takımla ilgili ayrıntılı bir rapor veren ve ardından istifa kararı alan Teknik direktör Yücel İldiz’in olduğu iddia ediliyor.
İLDİZ Mİ? ERKAN MI?
Alınan bilgilere göre İstanbulspor maçı sonrası, görevi bırakma kararı alan Teknik direktör Yücel İldiz’i, kalması için ikna etmeye çalışan Başkan Halil Ünal, tecrübeli teknik adamın hazırladığı raporu göz önüne alarak, İldiz’in kalmasını ve Erkan Zengin ile yolların ayrılmasına karar verdiği öğrenildi.
GÖRÜŞMELERE AÇIĞIZ
Diğer taraftan dün Elazığ maçı hazırlıkları için tesislerde toplanan Siyah kırmızılı takımda, şok etkisi yaratan kaptan Erkan Zengin ayrılığı ile Başkan yardımcısı Erdal Şahbaz açıklama yaptı. Erkan Zengin’in başka bir kulübe transferine kara verdiklerini belirten Şahbaz, “Birlikte görüştük, konuştuk, anlaştık.
Erkan’ın Eskişehirspor’umuzun geleceği açısından bir yük olduğunu söyleye biliriz.
Bizim kulübümüz bunu kaldıramaz. Bizlerde kulübümüzün geleceği açısından yeniden yapılanma açısından oyuncumuzla böyle bir anlaşmaya vardık. Yani bugünden itibaren bütün kulüplerle Erkan Zengin için görüşme yapabiliriz” dedi.
TEŞEKKÜR EDİLDİ
Kulübün resmi sitesinden yapılan teşekkür açıklamasında ise; Eskişehirspor’umuzun, kaptanlığını yapan, Eskişehirspor için emek veren değerli oyuncumuz Erkan Zengin ile karşılıklı anlaşarak, transferine karar verilmiştir. Kararın camiamız için hayırlı olmasına diler, kaptanımızın Eskişehirspor'a verdiği katkı ve emek için teşekkür ederiz.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi