19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun

Yeni yıllarını kutladı

Videoyu Aç Yeni yıllarını kutladı
A
a

CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Hacı Süleyman Çakır Huzurevi'nde kalan yaşlıları ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. Yunus Emre Devlet Hastanesi’ni de ziyaret eden Çakırözer, yılbaşı akşamı görev alacak sağlık personellerine çalışmaları için teşekkür etti.

CHP’li Çakırözer, yeni yıl ziyaretleri kapsamında, Hacı Süleyman Çakır huzurevinde kalan yaşlılar ile Yunus Emre Devlet Hastanesi sağlık çalışanları ile hastanede tedavi gören hastaları ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladı.  Huzurevi sakinlerinin yeni yıllarını kutlayan Çakırözer, yaşlılarla sohbet etti. Çakırözer, "Tecrübeleriyle hepimizin yol göstericisi olan deneyimli büyüklerimize minnettarız. Onlar gecelerini gündüzlerine katarak, büyük fedakârlıklar ve özveriyle yıllarca hem ülkemize hem de bizlere hizmet ettiler. Hepimizin ortak dileği deneyimli büyüklerimizin en iyi, en rahat ve huzurlu koşullarda yaşamlarını sürdürebilmeleridir” dedi. Çakırözer huzurevi çalışanlarına da teşekkür ederek, yeni yıllarını kutladı.
ÇALIŞANLARA TEŞEKKÜR ETTİ
Yunus Emre Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek acil servis ve diğer servislerde görevli sağlık emekçilerine özverili çalışmaları için teşekkür eden Çakırözer, hastane personellerinin de yeni yıllarını kutlayarak, kolaylıklar diledi.  Hastanede tedavi gören yurttaşlar ile hasta yakınlarına da geçmiş olsun dileyen Çakırözer, yeni yıllarını kutladı. Çakırözer, "Yılbaşı akşamı görev alacak tüm sağlık çalışanlarımıza ve diğer kamu görevlilerimize kolaylıklar diliyor, hizmetleri için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni yılın tüm yurttaşlarımıza sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle" dedi. HM
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi