Yeniden Suat Er

Okunma: 288
Videoyu Aç Yeniden Suat Er
A
a

Şoförler Odası Genel Kurulu dün oda binasında gerçekleşti. Toplam 3 adayın yarıştığı gergin seçimde Suat Er 776 oy ile yeniden başkanlığa seçildi. Diğer adaylar Hasan Özdağ 563i Osman Akkaya ise 168 oy alabildi.

Şoförler Odasında gerçekleşen Genel Kurul’da söz alarak, Başkan Er ile ilgili çıkan haberlere atıfta bulunarak Özdağ, “Oda, odalıktan çıkmış adeta aile şirketine dönmüştür” iddiasında bulundu. Bir diğer başkan adayı Akkaya seçimlerde kullandığı “Hep birlikte yöneteceğiz” sloganı için Er’in eleştirilerine şöyle cevap verdi: “Biz hep birlikte yöneteceğiz derken; kızım, kayınım ve akrabalarımla değil, meslek arkadaşlarımızla yöneteceğiz.” Yeniden Başkan seçilen Er ise, “13 yıl önce bu odayı ne halde aldık. Şimdi ne durumda bakan yok. Suat Er odayla ilgili hukuki bir işlem görür ya da bir mahkemeye çıkarsa şerefime, namusuma o gün istifa edeceğim” cevabını verdi.
Suat Er Başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor: Kadir Ağır, Abdil Sudurağı, Enver Şahin, Muammer Özcan, H. İbrahim Yılmaz, Hüsnü Önal, Hamdi Uyar, İbrahim İzmir, Bilal Odabaş, Gökhan Aktan. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi