YOLUNUZU AÇACAĞIZ

Videoyu Aç YOLUNUZU AÇACAĞIZ
A
a

Eti Sosyal Bilimler Lisesi’nde kurulan Tulpar Gençbizz Şirketi temsilcisi gençler, Eskişehir Kent Konseyi’ni ziyaret etti. Genel Sekreter Ahmet Kapanoğlu, “Siz gençlerimize destek olmayı, yolunuzu açmayı ve zihinsel olarak katkı sağlamayı görev biliyoruz” dedi.

Genç Başarı Eğitim Vakfı ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın ortak yürüttüğü Gençbizz Projesi kapsamında Eti Sosyal Bilimler Lisesi’nde kurulan Tulpar Gençbizz Şirketi temsilcisi gençler, kendi buluşları olan telefonların yaydığı elektromanyetik radyasyonu engelleyen telefon kabı ürünleriyle birlikte konseyi ziyaret etti.
ÖRNEK OLUYOR
Genel Sekreter Ahmet Kapanoğlu ile görüşen genç girişimciler kent konseyini yakından takip ettiklerini söyleyerek “Çevreye, hayvanlara, sağlık çalışmalarına, kültürel yaşama verdiğiniz destek ve toplumun her kesimini kucaklayan yapınız biz gençlere de örnek oluyor. Sizleri yakından tanımak, ortak çalışmalarda bulunmak bizlere gurur verir. Desteğiniz bizim için çok anlamlı. Samimi sohbetiniz ve misafirperverliğiniz için teşekkür ederiz” dedi.
YANINIZDAYIZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kapanoğlu ise “Şehrimizde yetişmiş iş fikirleri olan, geleceği doğru okuyan ve karmaşık problemlerin üstesinden gelmek için çözüm üreten bir gençliğimizin olduğunu görmek bizleri gururlandırıyor. Siz gençlerimize destek olmayı, yolunuzu açmayı ve zihinsel olarak katkı sağlamayı görev biliyoruz. Sizleri tebrik ediyor, kent konseyi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum” diye konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi