19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun

YÖNETİM MUTLU

Videoyu Aç YÖNETİM MUTLU
A
a

Odunpazarı Belediyesi’nin Es Es’e sağladığı 4 milyon TL’lik desteğin ardından, Tepebaşı Belediyesi’nin de bölgesinde bilbord ve reklam alanlarını 8 yıllığına Eskişehirspor’a verme kararı alması yönetimin yüzünü güldürdü.

Yüzler gülüyor
Odunpazarı Belediyesi’nin kulübe sağladığı 4 milyon TL’lik desteğin ardından, Tepebaşı Belediyesi’nin de bölgesinde bilbord ve reklam alanlarını Eskişehirspor’a verme kararı alması, başta Başkan Halil Ünal olmak üzere yönetimin yüzünü güldürdü. FIFA dosyaları yüzünden kapısına her hafta ayrı bir dosya gelen Eskişehirspor kulübü az da olsa nefes aldı.
 
Toplantı yaptılar
Tesislerde Başkan Halil Ünal yönetiminde olağanüstü toplanan yönetim kurulu, Tepebaşı Belediyesi tarafından verilecek destek için fikir alışverişinde bulundu. Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen, Başkan Ahmet Ataç tarafından kulübe verilecek destek sayesinde, önemli bir nefes alacak yönetimin, yüzü şimdiden gülmeye başladı.
 
Antrenmanı takip etti
Toplantı sonrası yöneticiler ile birlikte takımın antrenmanını takip eden Başkan Halil Ünal, Teknik Direktör Yücel İldiz ile sohbet etti. Ünal ve yöneticiler takımın son durumu hakkında İldiz’den bilgi aldı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi