Yönetimin adayı

Okunma: 281
Videoyu Aç Yönetimin adayı
A
a

Eskişehir Sanayi Odası başkan adayı Celalettin Kesikbaş yaptığı açıklamada yönetim anlayışını eleştirdi. Kesikbaş, başkan adayı Nadir Küpeli’nin mevcut yönetim tarafından vesayet sistemi ile aday gösterildiğini söyledi.

Kesikbaş “Mevcut yönetim tarafından vesayet sistemi ile aday olarak gösterilen Sayın Küpeli’nin de yer aldığı ve uzun yıllardır sanayimizin hak ettiği yerlere gelmesini engelleyen “küçük olsun benim olsun” yönetim anlayışı artık ömrünü doldurdu” dedi. ESO seçimleri için ‘Sanayi 2021’ projeleriyle adaylığını açıklayan Celalettin Kesikbaş yaptığı açıklamada Eskişehir sanayisinin karşılaştığı sorunların dünden bugüne olmadığını, geçen 10 senede bu sorunların Eskişehir sanayisine büyük zaman kaybı yaşattığını belirtti.
YÖNETİMİN ESERİ
Kesikbaş “Biz çalışmalarımızı hazırlarken sanayimizin ve sanayicimizin temel sorunlarını ele aldık ve bunlara projelerimiz ile çözümler üretmeye çalıştık. Sonrasında yayınlanan BEBKA 2017 raporu bizlerin değindiği sorunların ne denli doğru ve büyük olduğunu tüm kamuoyuna gösterdi. Eskişehir sanayisinin 14 temel sorununa işaret eden ve büyümemizi engelleyen sorunları içeren rapor şu anki yönetim anlayışının eseridir” dedi.
GÖRMEZDEN Mİ GELECEKSİNİZ?
Sanayi Odası seçimlerine tekrar aday olan yönetimin önce ciddi bir özeleştiri yapması gerektiğine vurgu yapan Celalettin Kesikbaş, seçim arifesinde mevcut sanayi odasının başkanlık koltuğuna yine aynı anlayışın devamı bir başkan adayının oturtulma manevrasını sorgulayarak; seçmeni baskı altına almak ya da tavizler verebilmek için mi yapıldığının cevabını istediğini belirtti. Celalettin Kesikbaş “Artık bu 14 sorun için Eskişehir sanayisini ilgilendiren konularla ilgili bir değil iki muhatabımız var. Şimdi soruyoruz: Bu sorunları görmezden mi geleceksiniz, yoksa nedenlerini açıklayabilecek misiniz?” AYŞEGÜL HÜMMET
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi