Yurt Ay Der’Den Büyük Buluşma

Videoyu Aç Yurt Ay Der’Den Büyük Buluşma
A
a

Yetiştirme Yurtlarından Ayrılanlar Kültür Ve Yardımlaşma Derneği (Yurt Ay Der)’Nin Geleneksel Olarak Her Yıl Düzenlediği Büyük Aile Buluşması Gerçekleşti.

Yetiştirme Yurtlarından Ayrılanlar Kültür ve Yardımlaşma Derneği (Yurt Ay Der)’in geleneksel olarak düzenlediği büyük aile buluşması gerçekleşti.
Afyonkarahisar fuar piknik alanında gerçekleşen ve yüzlerce Yurt Ay Derlinin bir araya geldiği büyük buluşmada konuşma yapan dernek başkanı Arif Yağcı; “Bugün 7’den 70’e buradayız. Geleneksel olarak düzenlenen pikniğimiz ile arkadaşlarımız arasında birlik beraberliğin yanı sıra dayanışma gücümüz her geçen gün artmaktadır. Biz dernek olarak her çocuğumuzun, her evladımızın, her arkadaşımızın, her daim yanında ve arkasındayız. Bu topluluk devletimizin özenle yetiştirip hayata hazırlayan bu kardeşlerimiz milletimizin birer asil evladıdır. Hiçbir kimse şunu aklından çıkarmasın, bizler devletimizin milletimiz görünmez gücüyüz. Yurt Ay Der’in büyük buluşmasında her zaman yanımızda olan ve maddi manevi desteğini esirgemeyen Afyonkarahisar Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zekai İnan ve ekibi ile emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum” dedi.
Gerçekleşen buluşmada yüzlerce Yurt Ay Der üyesi birlik ve beraberlik içerisinde unutulmaz bir gün yaşadı.
Kaynak : Afyon Haberleri
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi