"Anadolu’Nun Her Köşesinde Bir Öğretmenimizin İmzası Var"

Videoyu Aç "Anadolu’Nun Her Köşesinde Bir Öğretmenimizin İmzası Var"
A
a

"Anadolu’Nun Her Köşesinde Bir Öğretmenimizin İmzası Var"

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya Valisi Ali Çelik, Öğretmenler Günü sebebiyle kendisini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit ile beraberindeki öğretmenleri makamında kabul etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Ali Çelik, Öğretmenler Günü’nü kutladı.
Öğretmenlerin yurdun en ücra köşelerinden şehir hayatının içindeki her noktaya kadar fedakârca ve özveriyle görev yaptığını belirten Vali Ali Çelik, “Eğitim alanındaki gelişmenin en önemli dinamiği öğretmenlerimiz. Bugün Anadolu’nun her köşesinde bir öğretmenimizin imzası, izi var. Ülkemizin ve şahsımın geldiği noktada öğretmenlerimizin gayret ve emekleri var. Daha müreffeh, bilgili, ileri ve ahlâklı insanlar yetiştirmede öğretmenlerimize ihtiyacımız var. Biz, onlara minnet ve şükran duyuyoruz. Bu vesileyle başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere şehit Necmettin öğretmenlerimiz, şehit Aybüke öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor; tüm öğretmenlerimize sağlıklı, huzurlu bir meslek hayatı diliyorum.” diye konuştu.
Çelenk sunma töreniyle başlayan kutlamaların pandemi sebebiyle sanal ortamda devam edeceğini ifade eden Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, kabullerinden dolayı Vali Ali Çelik’e teşekkür etti.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi