"Atatürk’E Ne Söylemek İsterdin" Etkinliği Düzenlendi

Videoyu Aç "Atatürk’E Ne Söylemek İsterdin" Etkinliği Düzenlendi
A
a

"Atatürk’E Ne Söylemek İsterdin" Adlı Etkinlik Düzenlendi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik’te düzenlenen "Atatürk’e Ne Söylemek İsterdin" adlı etkinlikte şehir merkezinde hazırlanan görselin üzerine vatandaşlar Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili duygu ve düşüncelerini yazarak, hatıra fotoğrafları çektirdi.
Tüm yurtta olduğu gibi Bilecik’te de Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, törenlerle anıldı. Cumhuriyet Meydanı’nda çelenklerin sunumu ile başlayan program, daha sonra salgınla mücadelede belirlenen kurallar çerçevesinde Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde devam etti. Günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yapıldığı programda Atatürk’ün hayatı sinevizyon ile gösterildi, şiirler okundu. Buradaki program, Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu oratoryo gösterisiyle sona erdi.

"Fotoğraflarla Atatürk" sergisi açıldı
10 Kasım Atatürk’ü Anma etkinlikleri kapsamında Yaşayan Şehir Müzesinde "Fotoğraflarla Atatürk" sergisinin açılışı yapıldı. Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, başkan yardımcıları ve vatandaşlar sergiyi gezerek, fotoğraflar hakkında Bilecik Belediyesi Turizm Koordinatörü Mesut Ünver’den bilgi aldı.
Atatürk’ü anma etkinlikleri kapsamında ayrıca “Atatürk’e Ne Söylemek İsterdin" adlı etkinlik düzenlendi. Şehir merkezinde hazırlanan görselin üzerine vatandaşlar Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili duygu ve düşüncelerini yazarak, hatıra fotoğrafları çektirdi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Eskişehir Kent Konseyi Ramazan Tebriği - web
Eskişehir Barosu Ramazan Bayramı tebriği - web
ESO Ramazan Bayramı tebriği web