"Avrupa Spor Haftası" Etkinleri Korona Virüs Önlemleri Altında Yapıldı

Videoyu Aç "Avrupa Spor Haftası" Etkinleri Korona Virüs Önlemleri Altında Yapıldı
A
a

"Avrupa Spor Haftası" Kapsamında 81 İl Ve İlçemizde Eş Zamanlı Olarak Düzenlenen “Ulusal Herkes İçin Spor Ve Sağlık Günleri” Etkinlikleri Afyonkahisar’Da Düzenlendi. Etkinlikte Sporcular Koronavirüs Önlemleri Altında Gösteriler Yaptı.

"Avrupa Spor Haftası" kapsamında 81 il ve ilçede eş zamanlı olarak düzenlenen “Ulusal Herkes İçin Spor ve Sağlık Günleri” etkinlikleri Afyonkahisar’da düzenlendi. Etkinlikte sporcular Korona virüs tedbirleri gözetilerek gösteri yaptı.
"Avrupa Spor Haftası" etkinlikleri Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl müdürlüğü tarafından Spor Kompleksi atletimim sahasında gerçekleşti. Sporcular ilk olarak maske ve sosyal mesafeye dikkat ederek aileleriyle birlikte saha içerisinde ellerinde Türk bayrakları ile yürüyüş yaptı. gerçekleşen yürüyüşün ardından, spor kulüpleri gösterileri yaparken, kızların yaptığı karate gösterisi büyük beğeni topladı. Halk oyunları ekiplerinin gösterileriyle devam eden etkinlikte sırasıyla tüm kulüpleri hünerlerini sergiledi.

"Amaç sporcuları kaynaştırmak"
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, etkinlik hakkında bilgi vererek, “Sporun yararlarını insanları anlatmak, sporcular arasındaki muhabbetin, sohbetin geliştirilmesi ve birbirlerini tanımaları için benzeri etkinlikler amaç edilmiştir. Bu manada bizde hazırlığımızı yaptık. Covid-19 sürecinde tabiî ki sıkıntılı olabilir, bunun için dikkat ediyoruz, sporcularımız etkilenmesin diye” ifadelerine yer verdi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi