"Devletimiz, Tüm İmkânlarıyla Vatandaşımızın Emrinde"

Videoyu Aç "Devletimiz, Tüm İmkânlarıyla Vatandaşımızın Emrinde"
A
a

Vali Ali Çelik İle Ak Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Selden Etkilenen Köylerde İncelemelerde Bulundu. Köylülere Geçmiş Olsun Dileklerini İleten Vali Çelik, “Hasar Tespit Çalışmalarımız Tamamlandı. Devletimiz, Tüm İmkânlarıyla Vatandaşımızın Emrinde” Dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Vali Ali Çelik ile AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, selden etkilenen köylerde incelemelerde bulundu. Köylülere geçmiş olsun dileklerini ileten Vali Çelik, “Hasar tespit çalışmalarımız tamamlandı. Devletimiz, tüm imkânlarıyla vatandaşımızın emrinde” dedi.
Kütahya Valisi Ali Çelik ile AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, birkaç gün önce sağanak yağışlardan dolayı meydana gelen selde zarar gören Kütahya’nın merkez köylerinden Lütfiye ve Yumaklı’yı ziyaret etti.
Selin zarar verdiği alanlarda incelemelerde bulunarak son durum hakkında bilgiler alan Vali Çelik ile Gazel, köylülere geçmiş olsun dileklerini iletti.
Sel nedeniyle çökme meydana gelen ve İl Özel İdaresi tarafından eski haline getirilen Kozluca-Yumaklı-Lütfiye köylerinin bağlantı yolunu da inceleyen Vali Çelik, yetkililerden bilgiler aldı.
İlk andan itibaren gerekli tüm çalışmaların yapıldığını kaydeden Vali Çelik, “Selde herhangi bir can kaybının yaşanmaması bizim için bir sevinç meselesi. Zarar gören alanlarda hasar tespit çalışmalarımız tamamlandı. Devletimiz, tüm imkânlarıyla vatandaşımızın emrinde. Rabbim beterinden korusun” dedi.
Söğüt Yaylası’nda hayvanlarını otlatan çobanla da bir süre sohbet eden Vali Çelik ile Gazel, vatandaşın istek ve taleplerini dinledi.
İncelemelerde Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, AFAD Kütahya Müdürü Ahmet Ali Artun, Tarım ve Orman Müdürü Orhan Özçalık ile İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Fatih Gümüşay da hazır bulundu.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi