‘Erdemli Gençler Kurucu Genel Başkanının İzinde’ Programı

Videoyu Aç ‘Erdemli Gençler Kurucu Genel Başkanının İzinde’ Programı
A
a

Sağlık Sen Eskişehir Şubesi, Memur Sen’İn Kurucu Genel Başkanı Mehmet Akif İnan’I, Uluslararası Vizyon Gençlik Derneği İle Birlikte Düzenlediği Programla Andı.

Sağlık Sen Eskişehir Şubesi, Uluslararası Vizyon Gençlik Derneği ile birlikte düzenlediği programla Memur Sen’in Kurucu Genel Başkanı Mehmet Akif İnan’ı andı.
‘Erdemli Gençler Kurucu Genel Başkanının İzinde’ ismiyle Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda düzenlenen programa Mehmet Akif İnan’ın kardeşi Operatör Doktor Ahmet Hamdi İnan, Eğitimci Yazar Mustafa Özçelik, Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal başta olmak üzere çok sayıda seçkin davetli katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program, Kur’an-i Kerim tilaveti ile devam etti. Daha sonra Mehmet Akif İnan’ın düşünce ve aksiyon adamlığı ile sendikal alanda ortaya koyduğu adil, ayrımcılıktan uzak sendikal anlayışının anlatıldığı sinevizyon gösterisi gerçekleştirildi. Genç Sağlık Sen Başkanı Ahmet İnan’ın konuşmasının ardından sırayla Uluslararası Sinevizyon Gençlik Derneği Başkan Yardımcısı Ahmet Berberler, Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal ve Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal birer konuşma yaptı. Hediye takdiminin ardından program sona erdi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi