“Eskişehirspor yok oluyor!”

Videoyu Aç “Eskişehirspor yok oluyor!”
A
a

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği (ETB) Başkanı Murat Diri yazılı açıklama yapacak, “Bu sessizlik içinde Eskişehirspor yok oluyor. İsyan zamanı arkadaşlar. Eskişehirspor kapanıyor!” ifadelerini kullandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehirspor kulübünde 4 Haziran’da yapılacak Genel Kurul öncesi somut gelişmelerin yaşanmaması taraftarı çileden çıkarttı. Eskişehirspor Taraftarlar Birliği yazılı açıklama yaparak bu sessizliğe isyan etti. ETB Başkanı Murat Diri yaptığım açıklamada, “Eskişehirspor’umuzun içinde bulunduğu durum net bilinmesine rağmen, ortada hiçbir şey yokmuş gibi sessizlik hakim olmasına daha fazla sessiz kalamayacağız” dedi.

Sahaya çıkacak takım kalmadı
“Futbolculara sahada isyan edin derken yönetimimizden de bu isyanı bekliyoruz” diyen Diri, “Kulübün anahtarı gidip valiliğe bırakılmalıdır. Takımdaki bütün oyuncular serbest kaldı. Personelin hepsi aylardır maaş alamıyor. Seneye sahaya çıkacak bir takım yok. Ama hala fidan kampanyasından bahsediyor, kongreye kaç kişi gelir hangi dosya kapatılır diyoruz. Bu hafta kongre var ve ortada takım kalmadı. Sayın valimizin de iyi bilgilendirilmesi gerekmektedir” diye konuştu.

İsyan eden yok
TB Başkanı Diri, “FIFA’dan kesinleşmiş küme düşme ve puan silme cezaları, elimizdeki kadro perişandı ama artık onlar da yok. Transfer yasağı var ama isyan eden yok. Tamam iyi güzel takım buraya kadar geldi ama bundan sonrası yok. Valimizin yapacağı bir toplantıyla şehrin ileri gelenleri toplanarak bir karar verilmesi gerekir. Taraftar olarak elimizden geleni yaptık. Bu saatten sonra bizim gücümüz yetmez. Bu sessizlik içinde Eskişehirspor yok oluyor isyan zamanı arkadaşlar Eskişehirspor kapanıyor!” dedi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi