“Güç birlikteliği şart!”

Videoyu Aç “Güç birlikteliği şart!”
A
a

Eskişehirspor Başkan Halil Ünal ertelenen kongre sonrası ES TV’ye konuştu. Ünal, “Bu kulübün geleceğini bir güç birlikteliği, birlik beraberlik ve şampiyon yapabilecek bir kadro kuracak yönetim ve camia kurtarabilir” dedi.


 
“Beraber kurtaralım”
ES TV’ye konuşan Ünal, “Kongre üyeleri, Eskişehirspor’un kongre üyesi olurken bu kulübün geleceğini planlıyor. Ama ilgi göstermediler. Gelmeyenler lütfen diğer kongreye gelsinler. Hazır transfer yasağımız kalkmış. Birlik beraberlik içinde olmamız gereken bir dönemdeyiz. Bu kulübün şampiyon olması lazım. Süper Lig’e çıkması lazım... Biz buraya gelirken borcu azaltıp, her şeyi planlayıp geldik. Hep beraber bu işi kurtaralım dedik” dedi.
 
“Yalnız kalıyorum”
“Ben yoruldum artık yalnız kalıyorum” diyen Ünal, “Kimse sahip çıkmıyor. Bir güç birliği oluşursa başarı gelir. Bu sene de şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurmamız hiçten değil. Süper Lig’e bir nefes boy var. Başarabilirdik ama bu kavgalar gürültüler böyle başarı gelmez. Kim olursa olsun ben desteğe sonuna kadar hazırım. Bundan sonra herkes destek verecek. Başta basın mensupları, taraftarlar, iş adamları, seçilmişler bir araya gelecek” diye konuştu.
 
“Süper Lig’e çıkartacağız”
“Bizde hep birlikte toplanacağız ve bu takımı Süper Lig’e çıkartacağız” diyen Ünal, “Bu şehirde birlik ve beraberlik sağlayabilirsek şampiyonluk gelir. Kim adaysa sonuna kadar destek vermeye hazırım. Ben Genel Kurul kararı aldığımda aday olmadığımı söylemiştim. Benim aday olmam ya da bir başka bir arkadaşın aday olması kulübün geleceğini kurtarmaz. Bu kulübün geleceğini bir güç birlikteliği, birlik beraberlik ve şampiyon yapabilecek bir kadro kuracak yönetim ve camia kurtarabilir” şeklinde sözlerini noktaladı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi