'Kanun Namına' Eskişehir'de

Videoyu Aç  'Kanun Namına' Eskişehir'de
A
a

Müziği ve yaptığı projelerle birçok ödül alan ve 50’den fazla devlet büyüğüne Türk müziğini tanıtıcı konserler veren kanun virtüözü Ahmet Baran, Kanun Namına Projesi ile Eskişehirlilerle buluştu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen muhteşem konserde Ahmet Baran ve orkestrası, Eskişehirliler için dünya müziği ve Türk müziğinden seçkiler seslendirdi. Eskişehir’deki konserlerinden hep harika duygularla ayrıldığını belirten ve dinleyicilerine “komşularım” diye hitap eden Ankara doğumlu Ahmet Baran, “Eskişehirli komşularımın huzurunda bu defa ilk kez kendi projemle bulunuyorum. Bunun gururunu yaşıyorum bu akşam. Bizler için bu muhteşem buluşmayı hazırlayan, sadece Eskişehir’in değil tüm Türkiye’nin hocası, belediyeciliğin ve aydınlığın sembolü Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ediyorum” dedi.
Birbirinden eğlenceli şarkıları Eskişehirliler için seslendiren Baran, konserinde türkülere de yer verdi. “Havada Bulut Yok” ve “Yiğidim Aslanım” gibi eserlere de repertuvarında yer veren sanatçıya müzikseverler de konser boyunca eşlik etti. Konseri çok beğenen Eskişehirli sanatseverler, Ahmet Baran ve orkestrasını ayakta alkışladı.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir