‘Karamık Sazlıkları’Nın Sulak Alan Taslak Yönetim Planı’ Onaylandı

Videoyu Aç ‘Karamık Sazlıkları’Nın Sulak Alan Taslak Yönetim Planı’ Onaylandı
A
a

Tarım Ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma Ve Milli Parklar Afyonkarahisar 5. Bölge Müdürlüğü Tarafından ‘Karamık Sazlıkları’Nın Sulak Alan Taslak Yönetim Planı’ Toplantısı Gerçekleştirildi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Afyonkarahisar 5. Bölge Müdürlüğü tarafından ‘Karamık Sazlıkları’nın Sulak Alan Taslak Yönetim Planı’ toplantısı gerçekleştirildi.
Afyonkarahisar Valiliğinde gerçekleştirilen ‘Mahalli Sulak Alan Komisyonu’ toplantısı Vali Yardımcısı Nurullah Kaya başkanlığında yapıldı. Toplantıya Doğa Koruma ve Milli Parklar Afyonkarahisar 5. Bölge Müdürü Şahin Çılgın, ilgili kuruluş temsilcileri, sulak alan komisyon üyeleri ve muhtarlar katıldı.
Toplantı gündeminde ulusal öneme haiz sulak alan olarak 31 Temmuz 2019 tarihinde tescil edilen Karamık Sazlıkları’nın Sulak Alan Taslak Yönetim Planı’nın faaliyetlerinin değerlendirildi. 2021-2025 tarihlerini kapsayan taslak yönetim planı komisyonca onaylandı. Onaylanan plan kararlarının Ulusal Sulak Alan komisyonuna sunulmak üzere Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğüne gönderileceği kaydedildi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi