“Kolay maçımız kalmadı”

Videoyu Aç “Kolay maçımız kalmadı”
A
a

Selkaspor Başkanı Mert Kaya açıklamalarda bulundu. Yönetim Kurulu, teknik ekip ve PAF takımı oyuncularının katılımıyla düzenlenen kahvaltıda konuşan Kaya kolay maçlarının kalmadığını vurguladı.

Takıma moral için buluştular
Selka Eskişehir Hentbol Yönetim Kurulu Başkanı Mert Kaya, başkan yardımcısı Yenal Kaya, genel sekreter Yasin Becer, Yönetim Kurulu üyeleri Evren Olcay, Şükrü Murat Evren, A takım baş antrenörü Haydar Eryılmaz, teknik ekip ve PAF Takımı oyuncuları, Roof Garden Hotel’de düzenlenen kahvaltıda basın mensuplarıyla buluştular. Başkan Mert Kaya, Erkekler Süper Gençler Ligi’nin Eskişehir’de oynanmaya başlaması sebebiyle PAF takıma moral için bir araya geldiklerini söyledi.
 
“Hepimizin çok çalışması lazım”
Beton Adamlar’ın Başkanı Mert Kaya yaptığı açıklamada A takımın maç takvimine değinerek, “Ligde son 4 haftaya girmiş bulunuyoruz. Kupada ise çeyrek final ilk maçını atlattık. Takımımız için en kritik döneme girmiş bulunmaktayız, sizde görüyorsunuz ki maçlar bir iki farkla bitiyor. Kolay maçımız kalmadı. Hepimizin çok çalışması, tam konsantrasyonla motive olması gerekiyor. Şu an ligde bulunduğumuz durum sezon başında koyduğumuz hedefleri karşılar durumda… Sezon sonunda da amacımız bu hedefi yerine getirmektir” ifadelerini kullandı.
 
“Bundan sonra galip geleceklerdir”
Başkan Kaya; PAF takımının maçları ve genç oyunculardan kulüp olarak beklentileriyle ilgili olarak ise “Gençlerimiz Porsuk Spor Salonu’nda maçlarını oynamaya başladılar. Geçtiğimiz gün Ankara Büyükşehir Belediyesi karşısında ne yazık ki 27-26 gibi bir skorla mağlup oldular. Ancak sporun içinde kazanmak olduğu gibi kaybetmek de var. Bizim gençlerimize inancımız tam. Bundan sonraki maçlarda inançlarını ortaya koyarak galip geleceklerdir” dedi.
 
“Eryılmaz’a güvenimiz tam”
Hafta içinde yapılan görev değişiklileriyle ilgili de konuşan Selkaspor Başkanı; “Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta içerisinde takımımızda bir görev değişikliği oldu. Bununla ilgili bilinmesini istediğim husus, bu kararın yalnızca son haftalarda alınan maç sonuçlarıyla ilgili olmadığıdır. Bu anlamda Osman Özoğlu’nun vermiş olduğu istifa kararına biz yönetim kurulu olarak saygı duymak durumundaydık. Bunun zamanlama itibariyle pek de alışılmış bir durum olmadığının farkındayız. Bugüne kadar bizimle olan hocamız Haydar Eryılmaz’a güvenimiz tamdır. Osman hocamıza da bugüne kadar takımımız için vermiş olduğu emeklerden dolayı tekrar teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
 
“Hedefimize kilitlenmek durumundayız” 
Osman Özoğlu’nun yerine Mavi beyazlı ekibin baş antrenörlüğünü üstlenen Haydar Eryılmaz ise “Bana bu aşamada güvendikleri ve bu görevi verdikleri için Yönetim Kurulumuza teşekkür ediyorum. Her takımın eksiği vardır, biz bunları minimalize ederek hedefimize kilitlenmek durumundayız. Avrupa’yı Eskişehir’e getirmek için önce inanıp, daha sonra çalışarak bu isteğimizi hep birlikte başaracağız” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi