“Milli Bir Eğitim Sistemi Nasıl Olmalı?” Konferansı Gerçekleştirildi

Videoyu Aç “Milli Bir Eğitim Sistemi Nasıl Olmalı?” Konferansı Gerçekleştirildi
A
a

Anadolu Üniversitesi Milli Fikir Ve Düşünce Kulübü Tarafından Düzenlenen “Milli Bir Eğitim Sistemi Nasıl Olmalı?” Başlıklı Konferans Şener Şen Kültür Salonu’Nda Gerçekleştirildi.

Anadolu Üniversitesi Milli Fikir ve Düşünce Kulübü tarafından düzenlenen “Milli Bir Eğitim Sistemi Nasıl Olmalı?” başlıklı konferans Şener Şen Kültür Salonu’nda gerçekleştirildi.
Eksen Eğitim Sen Genel Başkanı Dr. İsmail Yıldız’ın konuşmacı olarak yer aldığı etkinliğe çok sayıda öğrenci katıldı. Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren Milli Fikir ve Düşünce Kulübü Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, “Milli Fikir ve Düşünce Kulübü olarak geçen sene kurulduk. Bu senden itibaren çalışmalarımıza başladık. Kulübümüzün amacı milli ve manevi değerlerimizi öğrencilere daha yakından anlatabilmek” dedi.
"Milli Bir Eğitim Sistemi Nasıl Olmalı” başlıklı konferansta Eksen Eğitim Sen Genel Başkanı Dr. İsmail Yıldız, milli bir eğitim sistemi nasıl olmalı, medeniyet nasıl tahsis edilmeli gibi başlıklarla düşüncelerini paylaştı.
Konuşmasında eğitim sisteminin sorunlarını ve bu sorunların çözümlerine dair bilgiler veren Dr. Yıldız konferansa öğrencilerle etkileşimli bir şekilde devam etti.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi