“Öğrenci Gözünden Eskişehir” sergisi beğeni topladı

Videoyu Aç “Öğrenci Gözünden Eskişehir” sergisi beğeni topladı
A
a

Çağfen Koleji Fotoğrafçılık Kulübü'nün düzenlediği "Öğrenci Kadrajından Eskişehir" fotoğraf yarışmasının sergisi Alaaddin Park'ta açıldı, fotoğraflar beğeni topladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Sergi açılışına, Çağfen Koleji Kurucu Temsilcisi Serkan Can Zengin, Çağfen Koleji Okul Müdürü Reyhan Arslanhan, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Toplam 16 fotoğrafın sergilendiği sergide, dereceye giren öğrencilere ödüller verildi. Fotoğraf Yarışması jüri üyeliğini Eskişehir’in önemli akademisyenleri ve Fotoğraf Sanatçıları üstlendi. Yarışmanın birincisi Beyhan Rıfat Çıkılıoğlu Anadolu Lisesi öğrencisi Enes Karaca oldu.

“Öğrenci Kadrajından Eskişehir’i gördük”
Çağfen Koleji Kurucu Temsilcisi Serkan Can Zengin, fotoğrafçılığın bakmak ile görmek arasındaki farkı çocuklara öğretmek açısından çok önemli bir uğraş ve deneyim olduğunu belirterek, öğrencilere bu tür etkinliklerle farklı yeteneklerini ortaya koyma olanakları da sağladıklarını ifade etti. Serkan Can Zengin, "Eskişehir’imizi bir de öğrencilerimizin gözünden görmenin hepimiz için çok güzel bir tecrübe olduğunu düşünüyorum. Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi kutluyorum ve tebrik ediyorum. Çağfen Koleji olarak bu tür etkinliklerimiz devam edecek" dedi.
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir