"Tercihim Eskişehir" Üniversite Adaylarını Bilgilendirmeyi Sürdürüyor

Videoyu Aç "Tercihim Eskişehir" Üniversite Adaylarını Bilgilendirmeyi Sürdürüyor
A
a

Eskişehir’De Hizmet Veren Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (Esogü) Ve Eskişehir Teknik Üniversitesi’Ni Tek Bir Çevrimiçi Platformda Buluşturarak Tüm Yönleriyle Bu Üç Üniversiteyi Ve Aynı Zamanda Kenti Üniversite Adaylarına Tanıtmayı Amaçlayan 'Tercihim Eskişehir' Devam Ediyor

Eskişehir’de hizmet veren Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) ve Eskişehir Teknik Üniversitesi’ni tek bir çevrimiçi platformda buluşturarak tüm yönleriyle bu üç üniversiteyi ve aynı zamanda kenti üniversite adaylarına tanıtmayı amaçlayan ’Tercihim Eskişehir’ etkinliği devam ediyor.
Üniversite adayları; bilim, sanayi, teknoloji, iş, sanat ve kültür alanlarının seçkin isimleriyle bir araya gelerek deneyimlerini dinleme fırsatı yakalıyor. Son olarak Sağlık Bakanlığı Covid-19 Bilim Kurulu Üyesi ve ESOGÜ Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selma Metintaş, üniversite adaylarıyla buluşacak. Metintaş’ın "Üniversite, Bilim, Hayat" başlıklı çevrimiçi söyleşisine bugün saat 20.00’da www.tercihimeskisehir.com adresi üzerinden katılmak mümkün olacak.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi