‘Zafere Götüren Analar’ adlı tiyatro oyununu Bozüyük’te sahnelendiler

Videoyu Aç ‘Zafere Götüren Analar’ adlı tiyatro oyununu Bozüyük’te sahnelendiler
A
a

‘Zafere Götüren Analar’ adlı müzikli, danslı, tarihsel, drama türündeki Eskişehir’in tiyatro oyunu, Bozüyük’te Metristepe Kültür Merkezi’nde sahnelendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kahraman Türk Kkdınlarının ilham veren ve kadının gücünü gösteren destansı tiyatro öyküleri, 15 kişilik Eskişehir Anadolu Bacıları tiyatro grubu tarafından Bozüyük’te sahnelendi. Bozüyük Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Derneği’nin daveti üzerine gerçekleştirilen ‘Zafere Götüren Analar’ tiyatro oyununu; Bozüyük’te şehit ve gazi aileleri, Kızılay gönüllüleri, Çocuk Esirgeme Kurumu öğrencileri, sivil toplum kuruluşları beğenerek izledi. ‘Zafere Götüren Analar’ adlı tiyatro oyunu, izleyenler tarafından duygusal dakikalar ve anlar yaşattı.
Eskişehir Anadolu Bacıları tiyatro grubu ve tiyatro genel sanat yönetmeni Hafize Erdoğan tiyatro oyunu ile ilgili yaptığı açıklamada, ‘’ ‘Zafere Götüren Analar’ adlı tiyatro oyununu, davet üzerine Eskişehir’den Bozüyük’e giderek sahneledik ve beğeni topladı. Amacımız, Eskişehir’in kültür ve sanatını şehir içinde ve şehir dışında tanıtmaktır’’ dedi.
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir