1 dakika oynamadan 400 bin Euro alacak!

Videoyu Aç 1 dakika oynamadan 400 bin Euro alacak!
A
a

Es Es’in başı bu kez Cristian Tanase ile dertte. Halil Ünal döneminde transfer edilen ancak yasak nedeniyle resmi bir maçta 1 dakika dahi oynayamayan Tanase, 400 bin Euro’nun ödenmesi için FIFA’nın kapısına dayandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
İtiraz kabul edilmedi
Siyah-Kırmızılı kulübün kapısına dayanan FIFA dosyalarına, son olarak 400 bin Euro’luk Tanase dosyası eklendi. Pinto ile başlayan, Boffin ve Leandro Junio Souza de Deus ile devam eden FIFA krizine, son olarak, Cristian Tanase’nin 400 Bin Euro’luk dosyası eklendi. Eski başkan Osman Taş döneminde FIFA’dan 260 Bin Avro alacağının ödenmesi için talimat gönderen Rumen futbolcu için, dönemin yönetimi itiraz hakkını kullanarak CAS’a başvurmuş ve 4-5 ay gibi bir süre kazanmıştı. Yapılan itirazın kabul edilmemesi üzerine harekete geçen oyuncu, dün kulübe tazminatlar, faizler ve anapara ile birlikte 400 bin Avro alacak çıkartarak, bu paranın ödenmesini istedi. Diğer taraftan önceki gün Brezilyalı Leandro Junio, 154 Bin Avro alacağının ödenmesi için kulübe FIFA’dan talimat göndermişti.
 
Arıman Web reklam
1000
icon
es esli 28 Haziran 2020 21:09

halil ünal bu adamdan cebine kaç lira girdi.mesut hoşcan halil ünal şu eskişehir sporu bu hale nasıl getirdiniz cebinize kaç lira girdi...

0 0 Cevap Yaz
Suat Avni.. 13 Haziran 2020 12:58

26o olmuş 4oo....Care kayyum.....

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Kurban Bayramı tebriği - İYİ Parti
Kurban Bayramı tebriği - Eskişehir Kent Konseyi