10. Şiir Buluşması Başlıyor

Videoyu Aç 10. Şiir Buluşması Başlıyor
A
a

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen 10. Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması, yerli ve yabancı 23 şairin katılımıyla 27-29 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Buluşma kapsamında yapılacak etkinlikler, yine dopdolu geçecek.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması’nın 10.’su, bugüne kadar olduğu gibi bu yıl da hem Türkiye’nin çeşitli illerinden hem de dünyanın farklı noktalarından gelen yabancı şairleri bir araya getiriyor.

10. Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması, Özdilek Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek çeşitli oturumlar ve etkinlikler ile bu yıl da dopdolu olacak. Buluşma, 27 Mayıs Cuma günü saat 17.30’da etkinliğin onur konuğu olan Lâle Müldür’ün imza töreni ile başlayacak. Ardından açılış töreni gerçekleştirilecek ve Mahmut Çınar konseri katılımcılar ile buluşacak.

28-29 Mayıs günleri de şiir atölyeleri, şiir okumaları ve sergi etkinlikleri ile geçecek. Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de tüm Eskişehirlileri, 10. Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması etkinliğine davet etti.

Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir