2023’E HAZIRIZ

Videoyu Aç 2023’E HAZIRIZ
A
a

AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, Seyitgazi ilçesinde ziyaretler gerçekleştirdi. Günay, “En önemlisi 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanımıza desteğimizi vermek için buradayız ve bunun için sahalardayız” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Seyitgazi Kaymakamı Kutsal Baytak'ı ziyaret eden Günay, ilçede devam eden yatırımlar ve projeler hakkında bilgi aldı. Burada kurum müdürleriyle de görüşen Günay, ilçedeki devam eden yatırımları takip ettiklerini bildirdi.
BAŞARILI PROJELER
SYDV aracılığıyla dokunulmadık ihtiyaç sahibinin kalmadığını görmenin mutluluk verici olduğunu vurgulayan Günay, “Tarım alanındaki ihtiyaçları gözden geçirdik, takip edeceğimiz konuları not aldık. Kovid vakalarının arttığını duymak üzücüydü. Seyitgazi ilçemizde ‘Aile Diş Hekimliği Pilot Proje’ kapsamında çok başarılı bir proje devam ediyor” ifadelerini kullandı. Günay, daha sonra Kaymakam Kutsal Baytak ile ihalesi gerçekleştirilen Yunus Sağlık Hizmet Binası'nda incelemelerde bulundu. Seyyid Battal Gazi Külliyesi’ni de ziyaret eden Günay şunları kaydetti: “Özellikle hafta sonları türbeye gelenlerin sayısı 700’e kadar ulaşmakta. Ziyaretçiler türbe ziyaretini yapıp 8. yüzyıla kadar giden bu tarihi ve eşsiz manevi ortamı deneyimliyor.”
DESTEK İÇİN BURADAYIZ
Günay, son olarak AK Parti İlçe Başkanlığı görevine atanan Yaşar Türk'ü ziyaret ederek, teşkilat toplantısı düzenlendi. Günay “Bizler de size destek olmak için buradayız. En önemlisi 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanımıza desteğimizi vermek için buradayız ve bunun için sahalardayız” değerlendirmesinde bulundu. AA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi