Açık Hava Sinema Gecelerine yoğun ilgi

Videoyu Aç  Açık Hava Sinema Gecelerine yoğun ilgi
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’ninilçelerde başlattığı sinema geceleri bu hafta Han ilçesiyle başlayıp, Mahmudiye ve Çifteler ilçelerinde gösterimlerine devam etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bu yıl düzenlenen açık hava sinema geceleri ile sinema salonlarının bulunmadığı kırsal ilçelerde Han, Mahmudiye ve Çifteler ilçelerinde devam etti. Yarış atıBold Pilot ile jokeyi Halis Karataş’ın hikâyesinin anlatıldığı ‘Bizim İçin Şampiyon’ isimli filme vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Vatandaşlarla birlikte “Bizim İçin Şampiyon” filmini izleyen Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, “Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen hocamızın sanata ve sanatçıya verdiği değeri çok iyi biliyoruz. İlçemizde de bu sanat etkinliğini düzenleyerek Mahmudiyeli vatandaşlarımızı ‘Bizim İçin Şampiyon’ filmiyle buluşturdu. Bazı vatandaşlarımız ilk defa beyaz perdede sinema keyfini yaşadı. Emek veren herkese teşekkür ederim. Bizler de sanat etkinliklerimizle sanata destek olacağız” dedi.
Haftanın son gösterimi Çifteler ilçesi Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşti. Pandemi nedeniyle etkinliklerden uzak kalan vatandaşlar, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.
Açık Hava Sinema Geceleri etkinliği 10 Ağustos Salı akşamı Beylikova ilçesi Cumhuriyet Meydanı, 11 Ağustos Çarşamba akşamıMihalgazi ilçesi Cumhuriyet Mahallesi yüzme havuzları yanı ve 12 Ağustos Perşembe akşamı Sarıcakaya ilçesi Jandarma Karakolu karşısındakigösterimlerle devam edecek.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi