Adnan Karamanlı’ya destek

Videoyu Aç Adnan Karamanlı’ya destek
A
a

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine aday olan Adnan Karamanlı’ya destek gelmeye devam ediyor. Saatçiler Odası Başkanı Sema Ersoy yaptığı açıklama ile Karamanlı ve ekibini desteklediklerini söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde 15 Mayıs tarihinde Genel Kurul gerçekleşecek. Kongre öncesi Oto Tamirciler ve Tornacılar Odası Başkanı Adnan Karamanlı da Esnaf Odalar Birliğine adaylığını açıklamıştı. Karamanlı’ya Lokantacılar Odası Başkanı Bahar Bilen ve  Seyyar Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ali Safa Şen de destek vermişti. Bir diğer destek de Saatçiler Odası’ndan geldi.
Saatçiler Odası Başkanı Sema Ersoy Esnaf Osdaları’nda bir yenilik olması gerektiğine inandığını söyleyerek, Karamanlı ve ekibini destekliyoruz dedi. Ersoy, “Dört dönemdir görevde olan esnaf sanatkarlar odalar birliği’nde de bir yenilik olmasını gerektiğine inanıyorum. Saatçiler Odası Olarak kimsenin baskı ve etkisinde kalmadan yeni oluşacak yönetim desteklemeye karar verdik. 15 Mayıs’ta yapılacak olan Esnaf Odaları Birliği seçiminde Başkan Adayı Adnan Karamanlı’yı ve onun liderliğinde Bahar Bilen ve Ali Sefa Şen’i destekleme kararı aldık. Bundan sonraki süreçte Saatçiler Odası olarak, yeni oluşacak yönetim kurulu için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
Adnan Karamanlı ise Saatçiler Odası Başkanı Sema Ersoy’a desteklerinden dolayı teşekkür etti. Karamanlı ayrıca destek veren başka Başkanlar olduğuna da vurgu yaparak, bir kısmının baskı altında olduğun öne sürdü.  Karamanlı, “Hakikate mevcut Başkanımız dört dönemdir yani 16 senedir bu işi yaptı. Şimdilerde Esnaf Odaları Birliği’nde birlik ve beraberliği sağlayamadığına inanıyoruz.  Biz bu yüzden yeni bir oluşum olarak yola çıktık. Sadece Sema Başkanımız değil, bize destek verecek Başkanlarımız da var. Ama  mevcut Başkan şu an da o arkadaşlara çok baskı uyguluyor” diye konuştu.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir