Adnan Karamanlı'yı desteklemiyorum!

Videoyu Aç Adnan Karamanlı'yı desteklemiyorum!
A
a

Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Suat Er basın açıklaması yaparak Pazar günü yapılacak olan seçimlerinde Adnan Karamanlı’ya desteğinin söz konu olmadığını dile getirdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Suat Er, Esnaf Odalar Birliği seçimlerinde Adnan Karamanlı’ya destek sözü iddialarına ilişkin konuştu.
BENDEN ÖZÜR DİLEDİ
Karamanlı’ya desteğinin söz konusu olmadığını dile getiren Suat Er, “Bugüne kadar Suat Er olarak hep dik durdum. Kimseye yalan, dolan konuşmadan neysem oyum. Adnan Karamanlı benim Esnaf Kefalet Kooperatif Kurulu üyemdi. Biz Belediye başkanlığı seçimlerinde ters düştük. Kendisi de o dönem Esnaf Kefalet Kooperatif üyeliğinden istifa etti ve yollarımız ayrıldı. Ama hiçbir kötü sözümüz olmadı. Elbette ki ben kırıldım. Emirdağlıysak Emirdağlılığı o da orada gösterseydi o zaman. Bir aydır bana çevremdeki insanlar Adnan Karamanlı’yla dost olun, Adnan Karamanlı özür dilemeye gelecek dediler. Ben geçtiğimiz hafta buyursun gelsin dedim. Bülent Çıraklı ile geldiler, benim yanımda da yönetim kurulumdan Başkan
Vekilim Gazi Kaya ve İbrahim İzmir ile birlikte otururken onlar da geldiler. Aynı şekilde bahsettiğim gibi özür dilediler, elimizi öptüler. Sohbetimiz sonrası ne Esnaf Odalarına ben adayım bana destek olun dedi, ne de Ekrem Birsen’in ismi geçti. Kesinlikle hiçbir şekilde isim ve destek ağza alınmadı” ifadelerini kullandı.
YOLDA SATMAM
Suat Er ayrıca Ekrem Birsen’i destekleyip desteklemeyeceği sorusuna; “Ekrem Birsen şu an benim yanımda denetim kurulu başkanım. Ben de hiçbir zaman yola çıktığım arkadaşlarımı yolda satmam” şeklinde cevap verdi.
 
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir