Afyonkarahisar Belediyesi Yasağa Uyan Vatandaşlara Teşekkür Etti

Videoyu Aç Afyonkarahisar Belediyesi Yasağa Uyan Vatandaşlara Teşekkür Etti
A
a

Afyonkarahisar Belediyesinden Yapılan Açıklamada Yurt Genelinde Olduğu Gibi Kentte De Hafta Sonu Uygulanan 2 Günlük Sokağa Çıkma Kısıtlamasında Vatandaşların Neredeyse Tamamının Yasağa Uyarak Evlerinden Çıkmadığı Belirtildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Belediyesinden yapılan açıklamada yurt genelinde olduğu gibi kentte de hafta sonu uygulanan 2 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında vatandaşların neredeyse tamamının yasağa uyarak evlerinden çıkmadığı belirtildi.
Afyonkarahisar sokağa çıkma kısıtlamasına uydu korona virüs ile mücadele kapsamında tüm Türkiye’de uygulamaya konulan tedbirler Afyonkarahisar’da etkin şekilde yürütülüyor.
Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağı saat 21.00’den itibaren başlarken, Afyonkarahisarlılar sokağa çıkma yasağına uydu. Sokağa çıkma kısıtlamasının başladığı ilk saatlerden itibaren ‘Gizemli Şehir Afyonkarahisar’da sokaklar boşaldı. Afyonkarahisar’ın tüm mahallelerde kurallara ve kısıtlamaya uyulduğu görülürken, Afyonkarahisar Belediyesi sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak, kurallara uyan vatandaşlara teşekkür etti.
Uygulamaya konulan yeni kurallar ve sokağa kısıtlamasını kontrol etmek için Afyonkarahisar’da emniyet güçleri de geniş önlemler alarak Afyonkarahisar’ın giriş ve çıkışlarında kontrol noktaları oluşturarak denetlemelerini sürdürdü.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi