Afyonkarahisar’Da “Kitap Kahve” Hizmete Açıldı

Videoyu Aç Afyonkarahisar’Da “Kitap Kahve” Hizmete Açıldı
A
a

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Erenler Mahallesi’Nde Hizmete Giren, Gençlerin Kitapla İç İçe Vakit Geçirebileceği, Oturup Ders Çalışabileceği, Gündelik Koşuşturmalarda Kaliteli Zaman Geçirilecek Bir Durak Olacak Kitap Kahve’Yi İnceledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, gençlerin kitapla iç içe vakit geçirebileceği, oturup ders çalışabileceği, gündelik koşuşturmalarda kaliteli zaman geçirilecek bir durak olacak Kitap Kahve’yi inceledi.
Özellikle çocuk ve gençlere yönelik alanların tasarlandığı ’Kitap Kahve’ ailelerin kitapla iç içe vakit geçirebileceği, öğrencilerin oturup ders çalışabileceği, gündelik koşuşturmalarda kaliteli zaman geçirilecek bir durak ve şehrin kültürel hayatına katkı sunan bir merkez olarak hizmet verecek. Protokol üyeleriyle birlikte kahvaltı programında bir araya gelen sonrasında da Kitap Kahve’de incelemelerde bulunan Vali Gökmen Çiçek, Kitap Kahve’de yer alan eserleri inceledi.
Kitap Kahve hakkında Vali Gökmen Çiçek ve protokol üyelerine bilgiler veren Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, bin 500 metrekare alan üzerinde 3 katlı olarak inşa edilen Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Kitap Kahve’de 42 kategoride 15 bin kitabın yer aldığını söyledi.
TDV Kitap Kahve’nin Erenler’e çok yakıştığını söyleyen Vali Gökmen Çiçek: “Çok şükür gençlerimize verdiğimiz bir sözü daha yerine getirdik. Milletvekillerimiz ve İl Özel İdaresi destekleriyle tamamladığımız Kitap Kahve’miz bugünden itibaren hizmet vermeye başladı. Heyecanlıyız, mutluyuz. Kitap kahvemiz boş kalmamalı, gençlerimizi, ailelerimizi bu güzel ve nezih mekana bekliyoruz” dedi.
Bir süre incelemelerde bulunan Vali Gökmen Çiçek ve protokol üyeleri birbirinden değerli eserlerin yer aldığı raflarda ilgi alanlarına uygun olan kitapları seçerek satın aldı.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi