Afyonkarahisar’Da 400’E Yakın Polis Görevlerinin Başında Yeni Yıla Girdi

Videoyu Aç Afyonkarahisar’Da 400’E Yakın Polis Görevlerinin Başında Yeni Yıla Girdi
A
a

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, 80 Saatlik Kısıtlamanın İlk Akşamı Olan Yılbaşı Gecesinde 400’E Yakın Polisin Görev Yaptığını Kaydederek, Gece Yarısına Kadar Kısıtlamanın İhlali Ya Da Asayiş İle İlgili Önemli Bir Sıkıntı Yaşanmadığını Belirtti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, 80 saatlik kısıtlamanın ilk akşamı olan yılbaşı gecesinde 400’e yakın polisin görev yaptığını kaydederek, gece yarısına kadar kısıtlamanın ihlali ya da asayiş ile ilgili önemli bir sıkıntı yaşanmadığını belirtti.
Temiz, korona virüs (Covit-19) tedbirleri kapsamında 21.00 itibari ile başlayan kısıtlamanın uygulanması için oluşturulan uygulama noktalarında görev yapan polis memurlarını ziyaret etti. Personelin yeni yılını kutlayan Temiz, yılbaşı akşamında mesai merhumu gözetmeden fedakarca görev yapan polislere başarılar diledi. Temiz, kentteki 3 karakol ve 6 uygulama noktasını ziyaret ederek personel ile bir araya geldi. Vilayet kavşağına gerçekleştirdiği ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Temiz, “Afyonkarahisar kent merkezinde 6 sabit uygulama noktamız var. Erenler mahallesine kurulan karakol ile 3 karakolumuz var. Bugün 400’e yakın personelimiz görev yapıyor. Kısıtlamadan dolayı zaten bir sıkıntı beklemiyoruz. Şuana kadar da yansıyan bir sıkıntımız yok” diye konuştu.
Temiz açıklamalarının ardından uygulama noktaları ve karakol ziyaretlerine devam etti.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi