Afyonkarahisar’Da Gazeteciler Kan Verdi

Videoyu Aç Afyonkarahisar’Da Gazeteciler Kan Verdi
A
a

Afyonkarahisar’Da Ekim Ayında Başlatılan ‘Kan Ver Afyon’ Kapmayasına Gazeteciler Destek Verdi. Kan Kapsamında Ekim Ayının İlk 15 Gününde Bin 165 Ünite Kan Bağışında Bulunuldu.

Afyonkarahisar’da ekim ayında başlatılan ‘Kan Ver Afyon’ kapmayasına kentteki medya mensupları da destek verdi. Kampanya kapsamında ayrıca ekim ayının ilk 15 gününde bin 165 ünite kan bağışında bulunulduğu bildirildi.
Kızılay Derneği ve Türkiye Afyonkarahisarlılar Platformu öncülüğünde gerçekleştirilen kampanyaya bir destekte kentteki medya mensuplarından geldi. Bu çerçevede bugün Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği öncülüğünde kente görev yapan gazeteciler kan bağışında bulunarak kampanyaya destek verdi.
Türk Kızılayı Afyonkarahisar Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. Kubilay Akman yaptığı açıklamada, Ekim ayının ortasına kadar bin 161 ünite kan bağışında bulunulduğunu söyledi. Akman: “1-15 Ekim tarihleri arasında kan bağış sayılarımız merkez ve ilçelerde toplam bin 161 üniteye ulaştı. Burada emeği geçen tüm iyilik sever destekçilerimize çok teşekkür ediyoruz. Kan bağışçılarımıza da kurtardığı hayatlar adına teşekkürü borç biliyoruz. Korona virüs salgını nedeniyle kan stoklarındaki azalmadan dolayı kanın sürekli ihtiyaç olduğunu da tekrar belirtmek isteriz” dedi.
Basın Yayın Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt, kan bağışına destek olmak ve topluma örnek olmak adına bağışta bulunduklarını ifade etti.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi