Afyonkarahisar’Da Sonbahar Ve Yaz Görüntüleri Bir Arada

Videoyu Aç Afyonkarahisar’Da Sonbahar Ve Yaz Görüntüleri Bir Arada
A
a

Afyonkarahisar’Da Son Baharın Yaşanıldığı Şu Günlerde Hava Sıcaklıklarının Halen Mevsim Normallerinin Üzerinde Seyretmesi Park Ve Bahçelerde Objektiflere Güzel Görüntülerin Yansımasına Neden Oldu.

Afyonkarahisar’da son baharın yaşanıldığı şu günlerde hava sıcaklıklarının halen mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi park ve bahçelerde objektiflere güzel görüntülerin yansımasına neden oldu.
Kasım ayını ortalarına gelinmesine rağmen, Afyonkarahisar’da adeta yaz havası yaşanıyor. Bir yandan son baharın izlerini barındıran sararmış yapraklar doğaya ayrı bir güzellik katarken, diğer yanda halen daha park ve bahçelerde açan çiçeklerin güzelliği objektiflere yansıdı. Farklı güzelliklerin yansıdığı fotoğraflar, bir yandan son bahara tanıklık ederken, diğer yandan yazdan kalma güzellikleri de yansıtıyor.
Afyonkarahisar’ın oksijen deposu Kocatepe (Büyükkalecik) kasabasında Büyük Taarruz emrinin verildiği bin 874 rakımlı Kocacatepe’nin eteklerinde bulunan bir kiraz bahçesindeki kiraz ağaçlarının sararmış yaprakları kartpostallık görüntüler oluşturdu.
Öte yandan kent merkezindeki bir kuruma ait binanın çevresindeki çiçeklere konan arılar ise halen daha yazın güzelliklerini yansıtarak Afyonkarahisar’da son baharda yazın yaşandığını gösterdi.
Kaynak : Afyon Haberleri
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi