Afyonkarahisar’In Kolektif Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Videoyu Aç Afyonkarahisar’In Kolektif Tanıtım Toplantısı Yapıldı
A
a

Turizm Gelişim Ve Tanıtım Ajansı’Nın Kurulmasının Ardından Afyonkarahisar İl Kültür Ve Turizm Müdürlüğü İle Paydaş Kuruluşlar Arasında Görüntülü Konferans Sistemi İle Toplantı Gerçekleştirildi,

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Turizm Gelişim ve Tanıtım Ajansı’nın kurulmasının ardından Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile paydaş kuruluşlar arasında görüntülü konferans sistemi ile toplantı gerçekleştirildi.
Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, toplantı hakkında bilgi vererek, Turizm Gelişim ve Tanıtım Ajansı Afyonkarahisar’ın tanıtımına büyük katkı sağladığını belirtti. Tanır, “İlimizin tanıtımı açısından, Turizm Gelişim ve Tanıtım Ajansının Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy tarafından kurulmasının ilimiz adına büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Paydaşlarımızla beraber ilin kolektif tanıtımını sağlamak son derece önemli, gerçekleştirdiğimiz toplantının bu anlamda önemli bir katkısı olacaktır. Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy’a Turizm Gelişim Ajansına ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum. İlimize hayırlı olsun. Müdürlüğümüz çalışmaları ile ilimizin tanıtımı GoTurkey‘de yer almaktadır” dedi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi