Afyonkarahisar’ın Lezzetleri Millet Hamamı’Nda Görücüye Çıkacak

Videoyu Aç Afyonkarahisar’ın Lezzetleri Millet Hamamı’Nda Görücüye Çıkacak
A
a

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Restore Edilerek Gastronomi Lezzetlerinin Misafirlere Tanıtılacağı Millet Hamamı’Nın Hizmete Sunulmasının Şehrin Değerini Arttıracağını İfade Etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, restore edilerek gastronomi lezzetlerinin misafirlere tanıtılacağı Millet Hamamı’nın hizmete sunulmasının şehrin değerini arttıracağını ifade etti.
Vali Gökmen Çiçek Millet Hamamı’nda incelemelerde bulundu. Müze haline getirilen ve çay bahçesi yenilenen Millet Hamamı, gastronomi lezzetlerini tatmak için kente gelen misafirlerine sunarken, aynı zamanda çay bahçesindeki eşsiz manzarası ile de hayran bırakıyor. Vali Çiçek, Millet Hamamı’nı ve yapılan çalışmaları inceleyen Vali Gökmen Çiçek, bilgiler aldı. Vali Çiçek, “Mülkiyeti İl Özel İdaresinde olan Millet Hamamı’nın tahsisi belediyeye geçtikten sonra burada bir hamam müzesi oluşturuldu. Aynı zamanda bu muhteşem manzarada keyifle çay içip kahvaltı yapılabilecek bir alan oluşturuldu. Burası gerçekten çok farklı bir yer. Ben içeride yapılan çalışmalardan çok etkilendim. Burada oturup çay içmek Afyonkarahisar’ı bir başka şekilde temaşa etmemizi sağlıyor” dedi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi