Ahmet Ataç: Dürüstlükle çalışıyoruz

Videoyu Aç Ahmet Ataç: Dürüstlükle çalışıyoruz
A
a

Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç mahalle muhtarları ile bir araya geldiği toplantılara devam ediyor. Başkan Ataç, “Eskişehirliler, bizim yaptığımız her işte samimiyet ve dürüstlük ile çalıştığımızı çok iyi biliyor. Bu bir iddia değil, tecrübe ile sabit bir gerçek” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Tepebaşı bölgesinde görev yapan mahalle muhtarları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Kademeli normalleşme sürecinde gerçekleştirilen üçüncü toplantıya Başkan Ataç ve muhtarların yanı sıra Tepebaşı Belediye Başkan yardımcıları, birim müdürleri ve Eskişehir Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı ve Uluönder Mahalle Muhtarı Hasan Güler katıldı. Toplantıda Başkan Ataç, kırsal mahalle muhtarlarından gelen soru ve talepleri dinlerken, mahallelerde gerçekleştirilen belediye hizmetlerine ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Ataç toplantı açılışında Tepebaşı Belediyesi’nin mahalle muhtarları ile iletişim ve iş birliği halinde çalışmalarını sürdüreceğini kaydetti.

“Karşılıklı güven ile geleceğe yürüyoruz”
Tepebaşı’nda yaşanan gelişime dikkat çeken Başkan Ataç, “Tepebaşı Belediyesi ve Eskişehirliler, uzun yıllara dayanan bir samimiyeti ve güven ilişkisi ile birbirine bağlı. Kentimizin son 20 yılına bakanlar, gelişim konusunda ne kadar büyük mesafe aldığımızı kolaylıkla görebiliyor. Halkımızın bu anlamda hafızasının ne kadar güçlü olduğu ben de çok iyi biliyorum. Eskişehirliler, bizim yaptığımız her işte samimiyet ve dürüstlük ile çalıştığımızı çok iyi biliyor. Bu bir iddia değil, tecrübe ile sabit bir gerçek. Bizlere güvenerek destek veren ve kentimize değer katan tüm çalışmalarımızda arkamızda olan hemşehrilerime, siz değerli muhtarlarımız aracılığı ile bir kez daha yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Karşılıklı güven ile geleceğe yürüyoruz. Kentimizi daha iyi noktalara taşımaya devam edeceğiz” sözlerini kullandı. Eskişehir Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Hasan Güler ise muhtarlar ile gerçekleştirilen istişare toplantılarının verimli olduğunu belirterek Başkan Ataç’a teşekkür etti. Toplantıda söz alan muhtarlar da Tepebaşı Belediyesi’nin çalışmalarından dolayı mahalle sakinleri adına Başkan Ataç’a teşekkürlerini iletti. Görüş alışverişi ile devam eden toplantı, günün anısına çektirilen fotoğraf ile sona erdi.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi