AHPADİ’den Başkan Ataç’a ziyaret

Videoyu Aç  AHPADİ’den Başkan Ataç’a ziyaret
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Adaletin Hukuku ve Parlamenter Demokrasi İdeali Platformu (AHPADİ) Dönem Sözcüsü Mehmet Ektaş ile bir araya geldi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, sivil toplum kuruluşları ile temaslarını sürdürüyor.
Son olarak Başkan Ataç, AHPADİ Platformu Dönem Sözcüsü Mehmet Ektaş ve yönetimini makamında ağırladı. Ziyarette platformun çalışmaları hakkında bilgi veren Ektaş, “Biz platform olarak 24 Nisan Pazar günü Milli Egemenlik Haftası dolayısıyla düzenlediğimiz ‘Geçmişten Geleceğe Parlamenter Sistem’ konulu panelimize başkanımızı davet ettik. Ayrıca başkanımızın hem Eskişehir halkına vermiş olduğu hizmetlerden dolayı hem de özgürlükçü, katılımcı, şeffaf, çoğulcu demokrasi anlayışıyla yapmış olduğu hizmetlerden dolayı bir plaket takdim etmek istedik. Sayın başkanımızın hem siyasal olarak dünyaya bakış açısı hem de insanlarla kurmuş olduğu sevecen, kucaklayıcı iletişim biçimi tüm Eskişehirlilikleri olduğu gibi bizi de derinden etkiliyor” dedi.
Başkan Ataç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek platformun çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret Platformun Başkan Ataç’a plaket takdim etmesiyle son buldu.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir