Akaryakıt İstasyonunda Ata’Yı Andılar

Videoyu Aç Akaryakıt İstasyonunda Ata’Yı Andılar
A
a

Eskişehir’De Bulunan Bir Akaryakıt İstasyonun ’10 Kasım’ Dolayısıyla Yaptığı Köşeye Gelen Müşteriler Karanfil Bırakarak, Atatürk’Ü Ölümünün 82’İnci Yıl Dönümünde Andı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir’de bir akaryakıt istasyonun ’10 Kasım’ dolayısıyla yaptığı köşeye gelen müşteriler karanfil bırakarak, Atatürk’ü ölümünün 82’inci yıl dönümünde yad etti.
Eskişehir’de çevreyolunda bulunan bir akaryakıt istasyonu ’10 Kasım’ nedeniyle Atatürk köşesi oluşturdu. Atatürk köşesini gören müşteriler duruma şaşırırken, işletme tarafından verilen karanfillerle Atatürk’ü andı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 82’inci ölüm yıl dönümünde bu tür bir etkinlik düzenleyen akaryakıt istasyonu ise gelen müşterilerin olumlu tepkilerini aldı.
Konuyla ilgili konuşan akaryakıt istasyon Müdürü Gönül Ünel, Atatürk’ün ölümünün 82’inci yıl dönümü dolayısıyla böyle bir etkinlik düzenlediklerini ifade etti. Müşterilerle birlikte bir anma gerçekleştirdiklerini kaydeden Ünel, “Gelen müşterilerimiz hazırladığımız köşemize karanfil bırakarak Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anmış oldu. Çok olumlu tepkiler aldık” dedi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi