Akut Eskişehir 16 Yeni Gönüllü İtfaiyeciyle Acil Durumlarda Sahada Olacak

Videoyu Aç Akut Eskişehir 16 Yeni Gönüllü İtfaiyeciyle Acil Durumlarda Sahada Olacak
A
a

Akut Eskişehir Ekibi, Gönüllü İtfaiyecilik Eğitimini Başarı İle Tamamladı. Söz Konusu Eğitim İle Akut Ekibi Gönüllü İtfaiyeci Sayısını 55'E Çıkardı.

AKUT Eskişehir ekibi, Gönüllü İtfaiyecilik Eğitimini başarı ile tamamladı. Söz konusu eğitim ile AKUT ekibi gönüllü itfaiyeci sayısını 55’e çıkardı.
AKUT Eskişehir ekibi, Büyükşehir Belediyesi ile imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde, 16 gönüllünün katılımı ile gerçekleştirilen Gönüllü İtfaiyecilik Eğitimini başarıyla tamamladı. AKUT ekibi söz konusu eğitim sonrası gönüllü itfaiyeci sayısını 55’e yükseltti.
Öte yandan, eğitimle ilgili AKUT Eskişehir yetkilileri, "Yangın, sel, su baskını, heyelan, deprem gibi doğal afetler başta olmak üzere su altı, kaybolma ve kaza operasyonlarında destek talebi geldiğinde AKUT Eskişehir ekibi olarak, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı’na her türlü desteği vermeye hazırız. Felaketlere karşı daha hazırlıklı bir kent oluşturmak için eğitimlerimiz ve çalışmalarımız devam edecek" açıklamalarında bulundu.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi