Algı operasyonuna izin vermeyeceğiz!

Videoyu Aç Algı operasyonuna izin vermeyeceğiz!
A
a

AK Parti İl Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi. Törende konuşan AK Parti Milletvekili Nabi Avcı, algı operasyonuna izin vermeyeceklerini söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
AK Parti Milletvekili Nabi Avcı, partisinin İl Başkanlığı tarafından Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii A.Ş. (TÜRASAŞ) Sosyal Tesislerinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Huzur, Erenköy ve Karapınar mahallerindeki gece kondu önleme bölgeleri ile ilgili sorunların yıllardır belediye tarafından sanki TOKİ tarafından engelleniyormuş gibi bir algı yaratılarak bugüne kadar söz konusu bölgede hiçbir şeyin yapılmadığını söyledi.
ENİNE BOYUNA ANLATACAĞIZ
Nisan ayında AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Acar, Büyükşehir Belediyesi ve Odunpazarı Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekili Murat Özcan ile birlikte TOKİ Başkanını ziyaret ettiklerini anımsatan Avcı, şunları söyledi: “Özellikle Odunpazarı bölgesinde yaşanan sorunları, Odunpazarı Belediyesinin bu sorunların çözümünde nasıl ayak sürüdüğünü ama bunu yaparken aynı zamanda nasıl bütün kabahati TOKİ'nin üzerine attığını, TOKİ'nin engelleme yaptığı gibi bir algı uyandırmaya çalıştığını anlattık. Onlarda biliyor zaten.” Milletvekili Avcı, bayramdan sonra Huzur, Erenköy, Karapınar'da doğrudan doğruya mahalle sakinleri ve muhtarlarla bir araya geleceklerini ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Buradaki toplantılarımız da TOKİ ne diyor? Biz ne diyoruz? Halk ne diyor? Belediye ne diyor? Bunları enine boyuna halkımıza anlatacağız. Anlatacağız ki kimse onun bunun sırtından algı operasyonu yapamasın. Karapınar, Huzur, Erenköy’de halk ne diyorsa onların dediği olacak. TOKİ'nin dediği de olmayacak. Bu tür mazeretleri ortadan kaldırmak için biz bunları halkımıza mahalle sakinlerimize tane, tane toplantılarda anlatacağız.” Hasan Polatkan Havalimanı'nda sorunun çözüldüğünü ifade eden Avcı, “Bu konunun çözülmesi,
birilerini nedense çok fazla rahatsız etti. İstiyorlardı ki hakikaten orası atıl duruma düşsün. Onlar da bunun tadını çıkarsınlar. İstismarını yapsınlar. Fırsat vermedik. 1 Mayıs'tan itibaren Hasan Polatkan'da her şey eski durumuna geldi” diye konuştu.
PANDEMİDE DURMADIK
AK Parti Milletvekili Emine Nur
Günay, şunları söyledi: “Pandemi dedik ama durmadık. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bakanlarımızın desteğiyle şehrimize hizmet etmeye devam ettik. Pandemi dönemine denk gelen 2018-2021 12 dış ilçemizde 132 projeyi takip ettik. Bir milyar liranın üzerinde yatırım ve proje gerçekleştirdik. Ben bunları gerçekleştirmede Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla destek veren tüm bakanlarımızı ve kurumlarımıza sizin huzurunuzda tekrar teşekkür ediyorum. Şimdi durmadık, devam ediyoruz. Şehrimizde yapılan projeleri biliyorsunuz, milletvekili Nabi Avcı’nın desteğiyle. Ama onlar tamamlandı, yenilerine devam ediyoruz.” Kentte yürütülen TOKİ projeleri ile ilgili bilgi veren Günay, şunları bildirdi: “Cumhurbaşkanımızın talimatıyla inşallah hem Tepebaşı'nda yapılacak hem Odunpazarı'nda yapılacak tüm projeler şu anda Mamuca'da 3 bin 109 adet TOKİ konutu olarak başlıyor. Ne kadar engel çıkarırlarsa çıkarsınlar biz kararlıyız ama lütfen sizler de bunu çevrenizle paylaşın. Toplam 876 konut da dış
ilçelerimizde var. Şimdi daha yapılacak çok şey var. 2023'e az kaldı. 2024'e iki yıl kaldı. İşte sizlerle birlikte yine biz durmak yok yola devam diyeceğiz.”
ESERLERİMİZE ESER KATACAĞIZ
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, özellikle 2 yıllık pandemi döneminden ardından ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları ile birlikte çok bereketli bir ramazan ayı yaşadıklarını ifade ederek: “Allah'ın izniyle inşallah AK Parti ve Cumhur İttifakı ile birlikte 2023 seçimlerinin kazanılması noktasında bize çok ciddi katkı sağlayacak. 2023 hedeflerine ilerlerken Cumhurbaşkanımızın önderliğinde AK Parti  Başarımıza, eserlerimize eser katmaya devam edeceğiz.”
 
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir