Altıntaş Polisinden Başarılı Operasyon

Videoyu Aç Altıntaş Polisinden Başarılı Operasyon
A
a

Kütahya'nın Altıntaş İlçesinde Polis Tarafından Yapılan Operasyonda, Çeşitli Marka Silah Ve Tabanca Ele Geçirilirken Araması Olan 3 Kişi Yakalandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde polis tarafından yapılan operasyonda, çeşitli marka silah ve tabanca ele geçirilirken araması olan 3 kişi yakalandı.

Altıntaş Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada, ’’1 adet av silahı, 1 adet dürbünlü otomatik tüfek ve yivsiz av tüfeklerinde kullanılan 28 adet fişek, bir adet Astra marka tabanca, 1 adet Browning marka tabanca ve bu tabancalara ait 29 adet mermi, 1 adet kuru sıkı tabanca, 1 adet muşta, 1 adet tırtıklı bıçak, 1 adet uyuşturucu madde içiminde kullanılan camdan ’Payp’ diye tabir edilen cam cisim ele geçirilmiştir. Ayrıca son 10 günlük süreç içerisinde şahısların yakalanmasına yönelik yapılan araştırmalar neticesinde, yapılan risk analizi sonucunda planlı bir şekilde yapılan yol uygulaması ve sokak çalışmalarında aranması olan 3 şahıs yakalanmıştır. Şahıslarla ile ilgili olarak gerekli adli süreç devam etmektedir’’ ifadelerine yer verildi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi