Altıntaş’Ta Yeşil Seferberliği

Videoyu Aç Altıntaş’Ta Yeşil Seferberliği
A
a

Altıntaş'ta Fidan Dikme Seferberliği

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tarım ve Orman Bakanlığı’nın ’Geleceğe nefes’ projesi kapsamında Kütahya’nın Altıntaş İlçesinde fidanlar toprakla buluştu.
Altıntaş Kaymakamı Mehmet Can İrdelp, yaptığı açıklamada, ’’Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde, Tarım ve Orman Bakanlığı ile Orman Genel Müdürlüğü koordinasyonunda başlatılan “Geleceğe Nefes” projesi kapsamında ve "Milli Ağaçlandırma Günü" doğrultusunda, tüm yurtta eş zamanlı olarak 11 Kasım 2020 Çarşamba günü saat 11.11’de başlatılan etkinliklerde 83 milyon fidan toprakla buluşuyor.
İlçemizde, Belediye Başkanı Arif Teke, Altıntaş Cumhuriyet Savcıları, kamu kurum ve kuruluş amirleri ile öğrencilerimizin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte, belirlenen lokasyonlarda fidan dikimleri gerçekleştirildi. Memleketimize hayırlı uğurlu olsun. Değerli vatandaşlarımız, sizler de çocuklarımıza daha yeşil bir dünya bırakmak adına “Geleceğe Nefes” projesinde yer almak için https://gelecegenefes.com/ internet adresini ziyaret ederek, fidan bağışı yapabilir veya fidan sahiplenebilirsiniz’’ dedi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi