AMACIMIZ HİZMET!

Videoyu Aç AMACIMIZ HİZMET!
A
a

AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, AK Parti İl Başkan Yardımcılarını ziyaret etti. Günay, “Hepimizin amacı hemşerilerimizin sorunlarını yakından takip etmek, ilgili mercilere iletmek ve çözüm üretmek” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, İl Başkan Yardımcıları Hasan Karacak, Metin Tezişçi, Süleyman Reyhan ve Yılmaz Şahin, Seval Güler ve Ahmet Akpınar’ı işyerlerinde ziyaret ederek değerlendirmelerde bulundu.
SAHADA OLACAĞIZ
Ziyaretler sonrası açıklamada bulunan Günay, saha çalışmalarının yanı sıra teşkilatla yapılan değerlendirmelerin de önemli olduğunu vurgulayarak “İl yönetimimiz ile başladım, inşallah teşkilatımızın her kademesine ulaşacağız. Şehrimizin sorunları ve partimizin çalışma programları hakkında detaylı bilgiler almak ve yol haritamızı belirlemek amaçlı ziyaretlerin verimli olduğuna inanıyorum. Ayrıca hep teşkilat programlarında ve İl Başkanlığında bir araya geldiğimiz İl Yürütme ve Yönetim Kurulu üyelerimizi kendi iş yerlerinde ziyaret etmek ve sohbet etmek benim çok özel oldu” diye konuştu.
PROJELER TAKİPTE
“Diğer yandan vatandaşlarımız ile farklı programlar yapıyoruz” diyen Günay, “Tabii dış ilçelerimizi unutmuyor, projelerimizi takip ediyor ve yerinde inceliyoruz. Hepimizin amacı hemşerilerimizin sorunlarını yakından takip etmek, ilgili mercilere iletmek ve çözüm üretmek. Ancak bunun yanı sıra 2023 Cumhurbaşkanlığı seçiminde Sayın Cumhurbaşkanımıza en büyük desteği vermek. Bunun için sahadayız ve olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. MEHMET SABIR
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi