Anadolu Fest :Çabalarımız çözümsüz kaldı

Videoyu Aç Anadolu Fest :Çabalarımız çözümsüz kaldı
A
a

Eskişehir'de Mayıs ayında düzenlenmesi beklenen ancak Valilik kararı ile gerçekleştirilmesi engellenen Anadolu Fest'ten bir kötü haber daha geldi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir'de Mayıs ayında düzenlenmesi beklenen ancak Valilik kararı ile gerçekleştirilmesi engellenen Anadolu Fest'ten bir kötü haber daha geldi.
Festival organizatörleri, Valilik kararı ardından yaptıkları açıklamada, organizasyonun Haziran ayında gerçekleştirileceğini duyurmuştu.
Ancak bugün Anadolu Fest'in resmi Instagram hesabından yapılan duyuruda, Anadolu Fest'in iptal edildiği belirtilirken, bilet satın almış olan izleyicilerin, para iadelerinin, biletlerini aldıkları noktalardan gerçekleştirileceğinin de altı çizildi.
Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
Sevgili Müzikseverler;
Türkiye’nin önde gelen sanatçıları ile sizleri bir araya getirmek için çalışmış ve 12-15 Mayıs tarihleri arasında Eskişehir’de Anadolu Fest’i düzenlemek için gerekli tüm resmî süreçleri tamamlamıştık. Bildiğiniz üzere Festivalimiz 9 Mayıs tarihinde güvenlik gerekçesi ile valilik tarafından durdurulmuştu. Bunun üzerine festivalimizi 9-12 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirmek üzere yeniden harekete geçtik. Geldiğimiz noktada üzülerek dialog ve hukuk zeminindeki çabalarımızın çözümsüz kaldığını sizlerle paylaşmak durumundayız.

Eskişehir Anadolu Fest biletlerinizi, almış olduğunuz satış noktalarından iade edebilirsiniz.

Güzel günlerde tekrar buluşmak dileğiyle.


Açıklamanın ardından sosyal medyada Anadolu Fest yeniden gündem olurken, festivalin iptali özellikle gençlerden büyük tepki çekti.
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir