Anadolu Lisesi’Nde “Sokak Hayvanlarını Besliyorum” Projesi

Videoyu Aç Anadolu Lisesi’Nde “Sokak Hayvanlarını Besliyorum” Projesi
A
a

Anadolu Lisesinde “Sokak Hayvanlarını Besliyorum” Projesi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Hisarcık 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi’nce ilçe genelinde sokak hayvanlarının ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak amacıyla “Sokak Hayvanlarını Besliyorum” projesi hayata geçirildi.
Okul Müdürü İsmail Aydın, “Sokak hayvanlarını besliyorum” projesi ile ilçede sosyal hayatı olumlu yönde etkileyen bir çalışma ortaya konulmakta olduğunu söyledi.
Aydın, “İlçemizdeki tüm öğrencileri kapsayan bu proje, kış mevsiminde açlık, susuzluk ve barınma sorunu olan sokak hayvanlarının fark edilmesine ve bir nebzede olsa onların ihtiyaçlarının karşılanması sağlanacaktır. Öğrenciler 20 Ocak 2021 tarihine kadar sokak hayvanlarını beslerken çekilen fotoğraflarını okullarına gönderecekler. Okulları tarafından uygun görülen fotoğraflar okul, sınıf ve öğrenci ismi yazılı bir şekilde 21 Ocak 2021 tarihinde 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesine gönderecekler. Bu fotoğraflar Ocak Ayı Online Okul Dergisinde yayınlanacaktır. Online dergide yayınlanacak olması öğrenci motivasyonunun artmasına ve olumlu davranışların yaygınlaşmasına vesile olacaktır. Emeği geçen öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum” dedi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi