Anadolu Üniversitesi Baum Emin Ellerde

Videoyu Aç Anadolu Üniversitesi Baum Emin Ellerde
A
a

Anadolu Üniversitesi Yönetimi, Bilgisayar Araştırma Ve Uygulama Merkezi (Baum) Kurucuları Arasında Yer Alan Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Fuat Yüzer’E Evinde Ziyarette Bulundu.

Anadolu Üniversitesi yönetimi, Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi (BAUM) kurucuları arasında yer alan emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Ali Fuat Yüzer’e evinde ziyarette bulundu.
Gerçekleşen ziyarette, Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Savaş Koparal, Açıköğretim Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Volkan Yüzer, BAUM’un eski yöneticilerinden Prof. Dr. Yaşar Hoşcan, BAUM Koordinatörü Mehmet Uğurlu ve Koordinatör Yardımcısı Öğr. Gör. Erdinç Ergün yer aldı.
BAUM’un emin ellerde olduğunu belirten ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Ali Fuat Yüzer, son iki sınav sonuçlarının 5 günde açıklanması ile ilgili olarak, Anadolu Üniversitesi’nin ve Açıköğretim Sistemi öğrencilerinin hak ettiği bir başarı yorumunda bulundu.
Ayrıca Prof. Dr. Koparal ve Uğurlu’nun son bir yılda BAUM’un çalışmaları ile bilgilendirmeler yaptığı sohbette, geliştirilen yerli ve milli yazılım sayesinde gelinen nokta ve bundan sonrasında yapılacaklar konuşuldu.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi