Ara verilme ihtimali var!

Videoyu Aç Ara verilme ihtimali var!
A
a

Eskişehirspor’da geçtiğimiz hafta ertelenen Olağan Mali Genel Kurul ve Olağanüstü Seçimli Genel Kurul bu akşam 18.00’de Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
‘Adayım’ diyen çıkmazken mevcut yönetimin göreve devam etme adına liste yapma konusunda zorlandığı gelen haberler arasında. Bu şartlarda bugünkü gelen kurullara 1 hafta ara verilmesi gündemde.
 859 delege den 59’u gelmişti
Geçtiğimiz hafta 27 Mayıs Cuma akşamı Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde yapılacak olan genel kurullara 859 Eskişehirspor delegesinden sadece 59’u gelmişti. Delege olduğu halde gelmeyip sorumluluğunu yerine getirmeyen 800 delege yüzünden kongre bir hafta ertelenmişti. Bugünkü genel kurullar şayet olursa çoğunluk aranmayacak.
Kimler gelecek göreceğiz
Siyasiler, iş adamları, oda başkanları, STK’lar, kulübün eski başkanları, eski yöneticileri bugün saat 18.00’de Hasan Polatkan Kültür Merkezi’ndeki Eskişehirspor’un önce mali sonra da seçimli genel kurulu var. Merak edilen en büyük sorulardan biri de kulübün zor gününde kongreye kimlerin geleceği… Akşam göreceğiz.
Yönetici bulma krizi
Bugün yapılacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul için şimdiye kadar ‘Adayım’ diyen çıkmadı. Kulübü sahipsiz bırakmayacak olan mevcut başkan Mehmet Şimşek ve yönetim ise göreve
devam edecek. Şimşek’in yönetimim listesi yapma konusunda sıkıntı yaşadığı öğrenildi. Bu nedenle 1 hafta ara verme fikrinde birleşilmesi bekleniyor.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir