ARACI SATTI YAKALANDI!

Videoyu Aç ARACI SATTI YAKALANDI!
A
a

Konya’nın Karatay ilçesinde kızına ait otomobili satışa çıkaran Şenol Sarı, Eskişehir’den geldikleri öğrenilen şahıslar tarafından dolandırıldı.


Konya’nın Karatay ilçesinde ikamet eden Şenol Sarı, kızına ait olan 42 EAK 16 plakalı otomobili satışa çıkardı. 27 Ekim Salı günü otomobili satın almak için Mesut Y, Cem B. ve Cemal B. isimli 3 şahıs Eskişehir’den Konya’ya gitti.
EFT İLE ÖDEDİLER
Taraflar anlaştıktan sonra satış yapmak üzere Karatay 11. Noter’e gitti. Mesai saati bitiminin hemen öncesinde yapılan satışta, aracı üzerine alacak olan Mesut Y. otomobilin ücretini Elektronik Fon Transferi (EFT) yoluyla ödemek istedi. Satışı veren Şenol Sarı ve beraberindeki oğulları teklifi kabul etti. Mesut Y, Sarı ve oğullarının yanında EFT yoluyla parayı gönderdikten sonra ise satış işlemi gerçekleşti.
ARAÇ BULUNAMADI
Otomobili alan 3 şahıs ise Eskişehir’e dönmek üzere yola koyuldu. Paranın hesaplarına geçmesini bekleyen talihsiz adam ve oğulları durumdan şüphelenince şahısları aradı, ancak telefona çıkan olmadı. Şenol Sarı dolandırıldıklarını anladı ve Cumhuriyet Savcılığa suç duyurusunda bulundu. Otomobili alan şahıslardan Mesut Y’nin daha önce işlediği suçlardan aranması olduğu öğrenilirken, şahıs Eskişehir’de polis ekipleri tarafından yakalanarak cezaevine gönderildi. Otomobil ise hala bulunamadı.
ÇOK ŞAŞIRDIK
Tek isteklerinin otomobilin bulunması olduğunu belirten Şenol Sarı, “Büyük şaşkınlık yaşadık. Şu anda ben de ailem de çok üzgünüz. Başımıza gelen çok büyük talihsizlik, mağdur olduk. Dişimizden tırnağımızdan artırdığımız parayla bu otomobili aldık. Büyük zarardayız. Tek derdimiz aracımızın bulunması” diye konuştu. İHA
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi