ARAYIŞ SERGİDE

Videoyu Aç ARAYIŞ SERGİDE
A
a

Tepebaşı Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi bünyesindeki 80 özel gereksinimli bireylerin el emeği ürünleri Atila Özer Karikatürlü Ev’de Arayış isimli sergi ile beğeniye sunuldu.


3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla düzenlenen Arayış isimli serginin açılışına, CHP Milletvekili Jale Nur Süllü, Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Melih Savaş, özel bireyler ve aileleri ile vatandaşlar katıldı.
BÜYÜK ŞANS
Kesilen açılış kurdelesinin ardından davetliler sergiyi gezerek eserleri inceledi. Burada bir konuşma yapan Milletvekili Süllü, “Ben hep söylüyorum; Eskişehir’de böyle güzel ortamlarda bir araya gelmek hepimiz için büyük şans. Özellikler Tepebaşı Belediye’mizin engelli bireylerimiz konusundaki duyarlılığı için başta Ahmet Ataç Başkanımız olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
ÇEŞİTLİ ESERLER
Sergide bireylerin makrome, sabun, seramik, model maket,  çini, taş boyama, mozaik, kağıttan bebek, ahşap boyama ve resim alanındaki eserleri bulunuyor. Atila Özer Karikatürlü Ev’de açılan Arayış sergisi, Perşembe gününe kadar gezilebilecek. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi