Arazide Oluşan Çatlaklar Vatandaşları Korkuttu

Videoyu Aç Arazide Oluşan Çatlaklar Vatandaşları Korkuttu
A
a

Afyonkarahisar’In Bolvadin İlçesindeki Bir Mahalledeki Arazide Yaklaşık 100 Metre Boyunda Ve 30 Santimetre Genişliğinde Çatlaklar Meydana Geldi. Daha Öncede Aynı Mahallenin Yolunda Meydana Gelen Yüzey Deformasyonlarının Ardından Bu Gün Ortaya Çıkan Çatlaklar Vatandaşları Tedirgin Etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesindeki bir mahallede yaklaşık 100 metre boyunda ve 30 santimetre genişliğinde çatlaklar meydana geldi. Daha önce de aynı mahallenin yolunda meydana gelen yüzey deformasyonlarının ardından bugün ortaya çıkan çatlaklar vatandaşları tedirgin etti.
Olay, Bolvadin ilçesi Kırkgöz Mahallesi Saray Caddesi üzerinde meydana geldi. Bölgede sabah erken saatlerde, daha önce göçükler oluşan yolun yakınındaki arazide yarıklar oluşmaya başladığını gören mahalle sakinleri durumu polise bildirerek yardım istedi. Bölgeye gelen polis ekipleri ise belediye görevlilerine bilgi verdi. Ardından olay yerinde tutanaklar tutuldu.
Mahalle sakinlerinden Mehmet Kalay, olayı görünce korktuklarını ifade ederek, bölgede önceki aylarda da göçükler meydana geldiğini dile getirdi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi